Taal:    
Predikante
Ringe
Gemeentes
Pred No Titel Predikant Georden Bevestig Adres Pos Adres Geboorte Datum Telefoon Nommer Selfoon Nommer Faks Nommer E-pos Adres E-pos Adres 2 Gemeente
352 Ds Viljoen, PB ( Pieter ) 1984/05/06 1986/01/12 Chestersingel 3, Summerfields Estate Stompneusweg Verwoerdpark, Alberton 1449 Posbus 9626 Verwoerdpark ALBERTON 1453 1959/02/12 011 902 4680 082 927 5035 086 671 7946 pieterbv@gmail.com Alberton
111 Ds Harmse, WH ( William ) 1987/12/13 1990/01/28 Phantomstraat 77 Alberante uitbreiding 1 ALBERTON 1449 Posbus 1160 ALBERTON 1450 1962/08/22 011 907 6715 082 493 6715 086 666 6715 wharmse@webmail.co.za Alberton-Wes
86 Ds Dupper, BM ( Buddie ) 1985/01/13 2009/05/03 Markstraat 2A PIET RETIEF Posbus 6 PIET RETIEF 2380 1953/09/29 083 459 7591 0862084214 dupperb@lantic.net Amsterdam
217 Ds Rocher, G ( Guillaume ) 1996/05/05 2009/07/26 Eeufeeslaan 42 NIGEL 1490 Posbus 182 NIGEL 1490 1970/05/11 011 814 3024 082 767 7630 011 814 3155 gllmrocher@gmail.com nhknigel@absamail.co.za Balfour
87 Ds Duvenage, PW ( Duwies ) 1989/06/11 1995/02/05 Steinstraat 57 BARBERTON 1300 Posbus 1143 BARBERTON 1300 1960/08/05 013 712 7439 082 307 7447 086 577 2106 pduvenage@nttgroup.co.za Barberton
635 Ds Botha, M ( Maritza ) 2011/07/03 2011/07/03 Voortrekkerstraat 22 Machadodorp 1170 Posbus 873 WITRIVIER 1240 1983/02/15 079 154 4154 maritzabotha@gmail.com Belfast
711 Ds Ferreira (Ras), IF ( Erika ) 2016/03/13 2017/05/07 Posbus 88 SANLAMHOF 7532 1991/02/09 084 621 6843 erikaras.if@gmail.com Bellville
613 Ds Gasson, MM ( Marlize ) 2007/04/01 2017/01/01 hv Struben en De Miststraat 106B Rynfield BENONI 1501 Posbus 12522 BENORYN 1504 1982/07/01 011 849 3266 072 117 0317 dsmarlize@gmail.com Benoryn
185 Ds 1988/05/15 1990/03/04 Mariastraat 19 ANNLIN Posbus 31180 WONDERBOOMPOORT Pretoria 0033 1963/02/09 074 308 7332 012 379 6877 nortjerika@gmail.com Bergsig
33 Ds Botha, JS ( Hannelie ) 1995/06/04 2001/02/01 Merlot Crescent 34 PAARL Posbus 111 WORCESTER 6849 1966/03/20 0218711816 082 923 9439 jsbotha123@gmail.com Beroepafwagtend
83 Dr Du Toit, DJ ( Deon ) 1997/02/02 1997/02/02 Frederiklaan 1001 Eldoraigne uitbreiding 1 CENTURION 0157 Postnet Suite 79 Privaatsak X4 WIERDAPARK 0149 1973/03/07 012 654 3478 082 894 5751 ddt@saol.com Beroepafwagtend
173 Ds Van der Merwe, C ( Charlene ) 1996/03/17 2006/12/31 44 Waterkloof Villas Korhaanstraat 30 STERREWEG 0181 Posbus 26019 MONUMENTPARK 0105 1970/12/16 079 527 5231 charlvdm4@gmail.com Beroepafwagtend
2 Ds Alberts, NM ( Nick ) 1989/05/14 1996/01/14 Ashstraat 3 Western Deep Level CARLETONVILLE 2499 Ashstraat 3 Western Deep Level CARLETONVILLE 2499 1964/05/01 063 433 2236 nalberts64@gmail.com Beroepafwagtend
308 Ds Janse van Rensburg, JP ( Paul ) 1992/01/01 2003/08/31 16 Brightonstraat Dawn View GERMISTON 1401 16 Brightonstraat Dawn view GERMISTON 1401 1962/04/12 0826264939 paulvanrensburg12@gmail.com Beroepafwagtend
326 Ds Van Tonder, CAP ( Neels ) 1981/11/29 2006/03/19 Tambotiestraat 2 Golf Park Meyerton 1961 p/a Simstone Posbus 1113 Meyerton 1960 1956/11/24 072 633 3367 nvtonder@vodamail.co.za Beroepafwagtend
497 Ds Van der Westhuizen, MJ ( Marna ) 2002/04/21 2013/06/21 Nathan Wilsonstraat 74 KILNERPARK 0186 Posbus 32515 TOTIUSDAL 0134 1975/09/26 012 331 7547 079 525 2924 012 333 4918 martjies@gmail.com Beroepafwagtend
511 Ds Van Staden, GJ (Gert) ( Gert ) 2002/01/27 2003/05/04 1976/05/31 082 777 6254 0573522863 gert@neofin.co.za Beroepafwagtend
520 Ds Eksteen, P ( Paula ) 2004/07/25 2008/06/22 1976/05/29 011 702 3046 083 282 5121 nhkmidrand@gmail.com Beroepafwagtend
521 Ds Dippenaar, J ( Jackie ) 2004/09/19 2010/02/28 Moultonlaan 1394 WAVERLEY 0186 Moultonlaan 1394 WAVERLEY 0186 1977/05/26 072 154 6772 jackie.dippenaar5@gmail.com Beroepafwagtend
534 Ds Van der Berg, CJ ( Charel ) 1981/11/29 2003/12/07 Ridgeweg 31 LADYSMITH 3370 Posbus 133 LADYSMITH 3370 1957/10/02 036 637 4460 082 466 7740 036 637 4460 charelj@telkomsa.net Beroepafwagtend
[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] Volgende : Laaste