KERKKANTOOR

 

Telefoon

012 322 8885

 

Faks

012 322 7909

 

Posadres

Posbus 2368

Pretoria

0001

 

Straatadres

Dirk van der Hoff Gebou

Jeff Masemolastraat 224

Pretoria

 

Die Kerkkantoor word bestuur deur die Administrateur, mnr Elmar Struwig.

 

Vakant (Administrateur)

 

Marié van Niekerk (Persoonlike Assistent: Administrateur)

Tel: 012 322 8885 x 254

Faks: 012 322 7909

E-pos: marie@nhk.co.za

 

Die Kerkkantoor bestaan uit die volgende afdelings:

 

Skribaat

Dr Frikkie Labuschagne (Sekretaris)

Tel: 012 322 8885 x 257

Faks: 012 320 3279

E-pos: frikkie@nhk.co.za

 

Me Karen Breedt (Persoonlike Assistent)

Tel: 012 322 8885 x 257

Faks: 012 320 3279

E-pos: karen@nhk.co.za

 

Rekenkundige Afdeling

Johan Hattingh (Senior Rekenmeester)

Tel: 012 322 8885 x 213

Faks: 086 630 5146

E-pos: johan@nhk.co.za

 

Lanthé van Heerden (Debiteure)

Tel: 012 322 8885 x 218

Faks: 086 630 5146

E-pos: rekeninge@nhk.co.za

 

Me Annerien Lewis (Rekenmeester)

Tel: 012 322 8885 x 217

Faks: 086 633 3377

E-pos: finansies@nhk.co.za

 

Me Thea Wessels (Grootboek rekenmeester)

Tel: 012 322 8885 x 315

Faks: 012 322 7909

E-pos: thea@nhk.co.za

 

Me Sarie Roux (Kassier)

Tel: 012 322 8885 x 202

Faks: 086 633 2913

E-pos: kassier@nhk.co.za

 

Me Alida Bezuidenhout (Kerkgeld vir Kerkwerk en Krediteure)

Tel: 012 322 8885 x 219

Faks: 012 322 7909

E-pos: kerkgeld@nhk.co.za

 

Me Adrie Janse van Rensburg (Datavaslegging)

Tel: 012 322 8885 x 201

Faks: 012 322 7909

 

Me Susan Delport (Debiteure invordering)

Tel: 012 322 8885 x 253

Faks: 012 322 7909

E-pos: debiteur@nhk.co.za

 

Mannekrag Afdeling

Mnr Piet Beukes (Mannekragbestuurder)

Tel: 012 322 8885 x 252

Faks: 012 322 7909

E-pos: piet@nhk.co.za

 

Me Susan Moore (Sekretaresse)

Tel: 012 322 8885 x 252

Faks: 012 322 7909

E-pos: mannekrag@nhk.co.za

 

Mnr Jannie van Niekerk (Ontvangs)

Tel: 012 322 8885

Faks: 012 322 7909

E-pos: ontvangs@nhk.co.za

 

Kommissie van die Algemene Diakensvergadering

Ds. Gerhard Stoltz (Sekretaris)

Tel: 012 322 8885 x 241

Faks: 086 630 5155

E-pos: gerhard@diakens.co.za

 

Me Sonet Esterhuizen (Sekretaresse)

Tel: 012 322 8885 x 221

Faks: 012 3227909

E-pos: diens@diakens.co.za

 

Me Marié Joubert (Rekenkundige Beampte)

Tel. 012 3228885 x 219

Faks: 012 3227909

E-pos: rekenmeester@nhk.co.za

 

Kinderhuise

Mnr. Otto Viljoen (Bestuurder)

Tel: 012 3228885 x 226

Faks: 012 3227909

E-pos: kinderhuise@nhk.co.za

 

Me Sonet Esterhuizen (Sekretaresse)

Tel: 012 322 8885 x 221

Faks: 012 3227909

E-pos: diens@diakens.co.za

 

Me Marié Joubert (Rekenkundige Beampte)

Tel. 012 3228885 x 219

Faks: 012 3227909

E-pos: rekenmeester@nhk.co.za

 

Ondersteuningsraad

Me Mariaan Steenkamp (Uitvoerende direkteur)

Tel: 012 322 8885 x 290

Faks: 012 322 5787

E-pos: mariaans@nhk.co.za

 

Me Ansie Cromhout (Sekretaresse)

Tel: 012 322 8885 x 290

Faks: 012 322 5787

E-pos: oraad@nhk.co.za

 

Me Lydia Snyman

Tel: 012 3228885 x 312

Faks: 012 322 5787

E-pos: oraadrek@nhk.co.za

 

Me Suzanne van Deventer

Tel: 012 3228885 x 302

Faks: 012 322 5787

E-pos: oraadrek@telkomsa.net

 

Afdeling Interne Oudit

Me Annelie Short (Hoof)

Tel: 012 322 8885 x 213

Faks: 086 630 5146

E-pos: annelie@nhk.co.za

 

Me Deonie la Grange (Ouditbestuurder)

Tel: 012 322 8885 x 209

Faks: 086 630 5146

E-pos: ria@nhk.co.za

 

IT Afdeling

Me Jianni Joubert

Tel: 012 322 8885 x 227

Faks: 012 322 7909

E-pos: algemeen@nhk.co.za

 

Konservatorium vir Kerkmusiek

Prof Elsabé Kloppers (Hoof)

Tel: 012 322 8885 x 260

E-pos: kloppec@unisa.ac.za

 

SENTIK

Dr Wouter van Wyk (Sekretaris)

Tel: 012 322 8885 x 261

Faks: 086 544 9235

E-pos: wouter@nhk.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Dr Wian Kloppers (Konteks redakteur)

Tel: 012 322 8885 x 229

Faks: 086 630 5132

E-pos: konteks@nhk.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Me Tessa Oppermann (Produksiebestuurder)

Tel: 012 322 8885 x 235

Faks: 086 633 4059

E-pos: produksie@nhk.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Me Izelle Marx (Grafies)

Tel: 012 322 8885 x 238

Faks: 086 601 6230

E-pos: grafies@nhk.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Me Francis Nel (Grafiese ontwerper)

Tel: 012 322 8885 x 233

Faks: 012 322 7906

E-pos: bladuitleg@nhk.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Argief

Mnr Nándor Sarkady (Argivaris)

Tel: 012 322 8885 x 204

Faks: 086 630 5148

E-pos: argief@nhk.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Me Cecile Spies

Tel: 012 322 8885 x 203

Faks: 086 633 4053

E-pos: biblioteek@nhk.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Museum

Gemeente Pretoria

Tel: 012 321 7580

 

Biblioteek

Me Cecile Spies

Tel: 012 322 8885 x 203

Faks: 086 633 4053

E-pos: biblioteek@nhk.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Boekwinkel

Me Susann van Zyl

Tel: 012 322 8885 x 291

Faks: 086 633 4054

E-pos: sentik@nhk.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Die Hervormer

Dr André Ungerer (Redakteur)

Tel: 018 468 5129 (h)

Sel: 082 940 8201

E-pos: andreung@telkomsa.net (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Ds David Barnard (Voorsitter van redaksie)

Tel: 011 760 2737 (h)

Sel: 083 441 1789

E-pos: davidbarnard@mweb.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

e-Hervormer

Ds David Barnard (Redakteur)

Tel: 011 760 2737 (h)

Sel: 083 441 1789

E-pos: davidbarnard@mweb.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Ds Etienne Fourie (Subredakteur)

Tel: 011 976 4100

Sel: 082 555 1289

E-pos: egf@global.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Me LC (Tessa) Oppermann (Produksieredakteur)

Tel: 012 322 8885 (k)

Faks: 086 633 4059

E-pos: produksie@nhk.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)

 

Konteks

Dr WC (Wian) Kloppers (Redakteur)

Tel: 012 322 8885 x 229 (k)

E-pos: konteks@nhk.co.za (Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees)